Kargo ve Gönderim

Türkiye’nin her yerine hızlı kargo seçeneğiyle gönderilen kargolarımızın taşıma ücreti 12 TL’dir.

200 TL ve Üzeri KARGO BEDAVA!

Özel kargo kampanyaları haricinde sitemizde sürekli olarak geçerli olan 200 TL ve üzeri siparişlerinize KARGO BEDAVA’dır. Tüm koşullu kargo bedava fırsatlarında kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verilecek olunursa kapıda ödeme hizmet bedeli eklenmektedir.

Kapıda Ödeme

Türkiye’nin her yerine Kapıda Ödemeli sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödemeli siparişlerde kargo şirketinin ödeme işlemine aracılık etmesi sebebiyle ek bir ücret alınmamaktadır. 12 ₺ kargo ücreti bu ödeme yönteminde sabittir. 200 ₺ üzerinde alışveriş yapsanız dahi tahsil edilir.

Teslimat Süresi

Siparişiniz oluşturulduktan sonra 1 ila 2 iş günü içerisinde MNG kargo firmasına teslim edilmektedir. Siparişlerinizin teslimat süreleri  kargo şirketlerine ve adrese bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Ortalama teslimat süresi siparişinizi verdikten 1 ila 5iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Değişim ve İade

1- ÜRÜN DEĞİŞİMİ YAPABİLİR MİYİM?

  • Ürünlerle birlikte size gelen faturanın alt kısmına, değişim yapmak istediğiniz ürünlerle ilgili gerekli açıklamaları ve değişim sebebinizi not düşünüz.
  • Faturanızı, değişim yapmak istediğiniz ürünlerle birlikte adres niteliğimizi taşıyan 530957721 müşteri kodumuzla MNG Kargo’ya teslim ediniz.

Ürünler firmamıza ulaştıktan sonra, gerekli kontroller sağlanacak ve iade departmanımız size ulaşarak detaylı bilgilendirme sağlayarak hediye çeki oluşturulacaktır.

2- DEĞİŞİMDE BULUNDUĞUM ÜRÜNDE TEKRAR DEĞİŞİM/İADE SAĞLAYABİLİR MİYİM?

  • Hediye çeki oluşturulan siparişlerde iade veya tekrar hediye çeki hakkı bulunmamaktadır.

3- WEB SİTENİZDEN ALDIĞIM ÜRÜNÜ, MAĞAZADA DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?

  • Mağazamızda iade bulunmamaktadır. Mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerin değişimi sadece mağazalarımızdan yapılmaktadır.

KARGO – GÖNDERİM – FATURA – TESLİMAT

Sitemizden almış olduğunuz ürünler genellikle stok durumuna göre 24 saat içerisinde tarafınıza kargolanacaktır. Kargo ücreti alıcıya aittir. 12 ₺ kargo ücreti siparişiniz sırasında tahsil edilecektir. 200₺ üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmamaktadır. Ancak kapıda ödeme ile alışverişlerde sepet tutarı her ne olursa olsun  12₺ olan ücret alınmaktadır. Eksik adres vb. müşteri kaynaklı problemler dışında ortalama teslimat süresi mesafeye ve yoğunluğa göre ortalama 1-3 iş günü arası sürmektedir. Kargolarınız Kayseri’den kargoya verilir. Elden teslimat ve kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. Sipariş esnasında fatura kesimi için sorulan alanları tam ve eksiksiz doldurmalı, şahıs veya firma seçeneklerini uygun şekilde seçerek TCKN, V.Dairesi ve Vergi numaranızı doğru belirtmelisiniz.

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak sipariş sonrası size gösterilen ve e-posta adresinize gönderilen hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

4) Teslimat
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler  kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

5) Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda bize bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.